Opłacenie mandatu za pośrednictwem bankowości internetowej niejednemu sprawiło
sporo kłopotów, głównie dlatego, że nie można tego zrobić zwykłym przelewem...

Dlatego zaplacmandat.pl przychodzi z pomocą!


Jak to działa?

Wpisujesz

Przechodzisz do części transakcyjnej serwisu, czyli wchodzisz na zaplacmandat.pl/przez-internet i uzupełniasz dane mandatu. Podajesz imię, nazwisko, nr PESEL oraz adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie wykonania przelewu.

Szybki onboarding

Uruchomienie płatności online odbywa się w 100% online, dzięki czemu Twoi klienci mogą go przejść w dowolnym, wybranym przez siebie momencie.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół specjalistów zapewnia fachowe wsparcie przy wdrożeniu bramki płatności, jeżeli okazuje się ono konieczne.

Elastyczność

Możesz samodzielnie decydować o stawce za korzystanie z bramki Blue Media, którą zaoferujesz swoim klientom.


Masz do zapłacenia mandat karny?


To bezpieczne


Połączenie z serwerem jest szyfrowane. Twoje dane są chronione.

Informacje które wprowadzasz w tej witrynie są szyfrowane 256-bitowym kluczem. Administratorem danych osobowych niezbędnych w procesie płatności jest Blue Media S.A. ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji płatności.

Transakcje są realizowane przez Blue Media S.A.

Spółka Akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000320590, NIP 585-13-51-185, Regon 191781561, o kapitale zakładowym w wysokości 2 205 500 PLN (w całości opłaconym), nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych pod numerem IP17/2013.