powrót

Jak zapłacić mandat przez Internet?

Płacenie mandatów nie jest niczym przyjemnym – korzystając z zaplacmandat.pl masz jednak szansę zrobić to szybko i bezproblemowo! Zapłać mandat przez Internet w mniej niż 5 minut. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie może pozwolić uniknąć Ci konsekwencji wynikających z nieterminowego opłacenia mandatu. Jakie zalety ma uiszczenie opłaty za mandat przez internet? Jak zapłacić mandat przez internet w możliwie najwygodniejszy sposób?

Jak zapłacić mandat przez Internet?


Dlaczego warto zapłacić mandat przez internet?


Nie zawsze posiada się możliwość opłacenia mandatu od razu, w radiowozie. W takim wypadku należy w wyznaczonym terminie dokonać opłacenia mandatu poprzez przelew internetowy lub na poczcie. Opłacanie mandatów na poczcie wiąże się ze staniem w kolejkach, koniecznością dostosowania się do godzin pracy urzędu pocztowego. Opłacenie mandatu przez internet jest też obiektywnie droższe – opłata w okienku pocztowym wynosi 10 zł, zaś wykonanie przelewu za pośrednictwem zaplacmandat.pl to koszt 5zł. W dzisiejszych czasach większość osób ma dostęp do konta bankowego online, z czego warto korzystać także w takich sytuacjach. Opłacanie mandatów przez internet jest rozwiązaniem na miarę XXI wieku.


Jak zapłacić mandat przez internet? To niezwykle proste!


Zastanawiasz się jak zapłacić mandat przez internet? Istnieją dwie możliwości. Jedną z nich jest opłacenie mandatu za pośrednictwem bankowości internetowej, gdzie należy wybrać odpowiedni rodzaj przelewu i symbol formularza, uzupełnić dane Urzędu Skarbowego, typ identyfikatora itd. Jest to rozwiązanie posiadające małe wady, m.in. można popełnić błąd podczas uzupełniania formularza, przez co przelew nie dotrze do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Istnieje także ryzyko, że tradycyjny przelew nie zostanie zaksięgowany w odpowiednim momencie, przez co zostaną naliczane odsetki karne.   Drugim rozwiązaniem jest natomiast zrobienie tego za pośrednictwem prostego w obsłudze, intuicyjnego i w pełni bezpiecznego serwisu zaplacmandat.pl, gdzie wpisujesz wyłącznie swoje dane oraz kwotę mandatu, a pozostałe pola uzupełniają się same.


Żeby opłacić mandat, skorzystaj z zaplacmandat.pl 
ZAPLACMANDAT PRZEZ INTERNET >>